KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944438
nr 1194 4438
Oidentifierad konstnär. Kubistisk komposition. Signerad, 1940-/50-tal. Olja på duk, 81x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:42:32
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)